Basisschool Alphen aan den Rijn waar met persoonlijke aandacht voor uw kind wordt gezorgd

Bent u voor uw kind of kinderen op zoek naar een basisschool in Alphen aan den Rijn waar groei en aandacht centraal staan? Dan stellen wij ons heel graag aan u voor! Onder ‘wij' verstaan we het hele team van basisschool Alphen aan den Rijn, gelegen aan de Anna van Burenlaan. Wij werken hier allemaal heel graag en proberen ieder kind zo goed mogelijk les te geven en hen te begeleiden in hun groei en ontwikkeling. Dit brengen wij zo veel mogelijk terug in onze manier van lesgeven en de schoolactiviteiten. Wij vertellen u graag meer over dé basisschool in Alpen aan den Rijn: de Rehobothschool.

8366b3pcoebkv0wver97.960x0

Neem contact op

Basisschool Alphen aan den Rijn waar ieder kind welkom is

Op onze school is ieder kind belangrijk, uniek en van harte welkom! Respectvol met elkaar omgaan is voor ons vanzelfsprekend en dit brengen wij bij iedere leerling en ouder graag onder de aandacht. Wij hechten waarde aan de veiligheid van onze leerlingen. Iedere leerling moet zich op onze school veilig voelen en met enthousiasme naar school gaan. In een fijn klaslokaal samen leren, op zijn tijd lekker lachen en tijdens de pauzes gezellig spelen met elkaar. Dat is waar wij graag naar streven. De KiVa-methode sluit hier perfect op aan. U kunt hier ook een gratis informatiepakket over aanvragen.

Basisschool Alphen aan den Rijn biedt meer dan basisonderwijs

Het lesaanbod van basisschool Alphen aan den Rijn bestaat naast de gebruikelijke vakken rekenen, taal en spelling, aardrijkskunde, geschiedenis en biologie ook uit sociaal maatschappelijke oriëntatie en bewustwording. Open staan voor de mening van een ander, luisteren naar elkaar. Proberen met elkaar een conflict op te lossen in plaats van ruzie maken.

Voor kinderen die een ontwikkelingsvoorsprong hebben bieden wij een speciaal op hun eigen niveau afgestemde leerstof aan. Daardoor blijft het leren interessant, zullen zij zich niet snel gaan vervelen en kunnen zij actief mee blijven doen.

Voor leerlingen die juist wat meer ondersteuning nodig hebben zijn er ook genoeg mogelijkheden. Heeft een kind het bijvoorbeeld moeilijk met lezen, dan zoeken we daar een oplossing voor zodat er geen achterstand in de andere vakken ontstaat. We proberen deze hulp met ons team te bieden, maar als dat niet mogelijk is dan zijn er perse vakmensen die uw kind kunnen begeleiden. Natuurlijk gebeurt dit alleen in overleg met u.

Op onze basisschool Alphen aan den Rijn wordt de leerlingen het vak Engels aangeboden. Naast de Engelse taal worden hen ook vaardigheden in Media en ICT bijgebracht. Kinderen komen tegenwoordig al vroeg in aanraking met ICT en Media en wij brengen ze graag zo vroegtijdig mogelijk de effecten hiervan bij. Uiteraard doen wij dit op een leerzame en enthousiaste wijze die past bij de kinderen.

U9t448sxm2w7exkbpo18.960x0

Neem contact op

Beide ouders aan het werk? Kies voor meer bij de Rehoboth

De leerlingen kunnen als dat gewenst is in de middagpauze op onze basisschool in Alphen aan den Rijn overblijven. Eten doen ze in hun eigen klaslokaal en als het weer het toelaat kunnen ze, onder toezicht, uitrazen op het schoolplein. Even niet op een stoeltje zitten en hun energie kwijt kunnen, blijft immers altijd goed voor de kinderen en hun beweging. Zo zijn ze na de pauze weer klaar voor het middagdeel.

Naast de overblijf bieden wij leerlingenvervoer aan. Speciaal voor de leerlingen die niet in de buurt van de basisschool Alphen aan den Rijn wonen is er een regeling getroffen met Stichting leerlingenvervoer. Meer hierover kunt u lezen onder het kopje De School/Streekvervoer.

Review2 home Rehoboth

Bent u geïnteresseerd in persoonlijk contact of een proefdag op onze christelijke basisschool Alpen aan den Rijn? Neem gerust contact met ons op.

Fijn “thuiskomen“ op een gezellige kleinschalige school! Na zelf als klein meisje les te hebben gehad op de Rehobothschool, mag ik nu mijn eigen kinderen dagelijks brengen!

Ouder

Bekijk ook...

Deze website maakt gebruik van cookies

Deze website gebruikt cookies. Door gebruik te maken van deze website, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies. Lees meer

Sluiten