Christelijke basisschool Alphen aan den Rijn: wat betekent dat nu precies?

Op onze christelijke basisschool Alphen aan den Rijn is iedereen welkom! U staat op het punt om een nieuwe basisschool voor uw kind of kinderen te kiezen. Bij het nemen van deze beslissing komt er veel informatie en kennis op uw pad. Uw beslissing hangt vaak samen met de wensen en eisen die u stelt aan de nieuwe basisschool. Geheel begrijpelijk want uw zoon of dochter zal vijf dagen per week basisonderwijs moeten volgen. Des te fijner is het als u zich kunt vinden in de manier van en waarin wij lesgeven. Rehoboth is dus een christelijke basisschool gelegen in Alphen aan den Rijn. Wij vertellen u hier graag meer over!

Hio4az84bkonkrt8u0i3.960x0

Neem contact op

Christelijke basisschool Alphen aan den Rijn waar ieder kind welkom is

Op onze school maken wij geen onderscheid tussen de kinderen en heten wij iedereen van harte welkom. Met ons basisonderwijs richten wij ons op iedereen die belangstelling heeft bij Bijbelgetrouw onderwijs. De bron waar wij ons onderwijs op richten is de Bijbel. Door iedereen met respect en met gelijke waarde te verwelkomen en les te geven delen wij de wijze les van God. Heb lief en deel de liefde met iedereen. Met deze duidelijke boodschap willen wij een veilige omgeving creëren voor u en uw kind(eren).

Christelijke basisschool Alphen aan den Rijn verwerkt Bijbel in de lesactiviteiten

De Bijbel staat centraal in onze lesactiviteiten en in de informatie die wij de kinderen overbrengen. Iedere dag zingen wij gezamenlijk liederen en psalmen uit de Bijbel. Naast de liederen en psalmen wordt er iedere dag een stuk uit de Bijbel voorgedragen. Door de bijbel in te zetten als leidraad in ons onderwijs brengen wij de kinderen de Bijbelse lessen op speelse en laagdrempelige manier bij. Als christelijke basisschool Alphen aan den Rijn betekent het natuurlijk niet dat ze enkel les krijgen met en over de Bijbel.

Wat voor onderwijs krijgen de kinderen nog meer?

Uiteraard onderwijzen wij de kinderen ook in de gebruikelijke vakken zoals taal en spelling, rekenen, aardrijkskunde en biologie. Verder brengen wij de kinderen graag meer bij over media en ICT. Tegenwoordig komen de kinderen veel sneller in aanraking met de onlinewereld, onlinegedrag en de effecten van de media. Naast de media wordt de wereld meer en meer digitaal ingericht. Rehoboth christelijke basisschool Alphen aan den Rijn leert de kinderen op vroege leeftijd om op de juiste wijze om te gaan met deze digitalisering en haar gevolgen.

0l079agi1ll711bqgt0b.960x0

Neem contact op

Rehobothschool: met oog voor individuele onderwijsbehoeften

De bron is de bijbel, maar de kracht zit in ieder individu. Door middel van de Bijbel geven wij de jonge kinderen handvatten mee voor hun eigen leven. Dit betekent ook dat wij altijd kijken naar de individuele behoeften van het kind en de ouder. Want ook daar geloven wij in. Wij geloven in de Heere Jezus en in de kracht van de kinderen. Wij willen de kinderen leren niet enkel in de Heere Jezus te geloven, maar ook in zichzelf.

Bent u geïnteresseerd in persoonlijk contact of een proefdag op onze christelijke basisschool Alpen aan den Rijn? Neem gerust contact met ons op.

Review2 home Rehoboth

Bent u geïnteresseerd in persoonlijk contact of een proefdag op onze christelijke basisschool Alpen aan den Rijn? Neem gerust contact met ons op.

Fijn “thuiskomen“ op een gezellige kleinschalige school! Na zelf als klein meisje les te hebben gehad op de Rehobothschool, mag ik nu mijn eigen kinderen dagelijks brengen!

Ouder

Bekijk ook...

Deze website maakt gebruik van cookies

Deze website gebruikt cookies. Door gebruik te maken van deze website, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies. Lees meer

Sluiten